ДРУК ФОТОГРАФІЙ

  Printex поліграфія Київ - надрукуємо ваші улюблені спогади 💖

  Хочете, щоб ваші найулюбленіші фотографії були де-небудь, крім фотоапарата, телефону, ноутбука чи жорсткого диска? Роздрукована фотографія — це більше, ніж просто зображення на екрані — це пам’ять, яку можна зберегти на довгі роки та передавати наступним поколінням. Надруковану фотографію можна повісити на стіну як постер, помістити у красиву фоторамку або зберегти в фотоальбомі на пам’ять. Фотографії на стіні та поличках додають кімнаті індивідуальності та домашнього тепла, і незалежно від того, яку фотографію хочете надрукувати - індивідуальні варіанти друку зображень дають повну творчу свободу вибору. У відділеннях Printex поліграфії також доступні фоторамки та фотоальбоми на продаж, розміри в асортименті.

  Розміри фотографій:

  Незалежно від того, де буде знаходитись фотографія - в фоторамці, альбомі чи на стіні - перед друком зображень важливо знати стандартні розміри фотографій та розмір, який вам найкраще підходить. Фотографії нестандартних розмірів, за вашою згодою, будуть адаптовані під стандарт або надрукуються з білими полями.

  Printex поліграфія виконує друк фотографій в Києві, в таких стандартних розмірах:

 • друк фото в стилі Polaroid 9х11 см
 • друк фото 10х15 см
 • друк фото 13х18 см
 • друк фото 15х20 см
 • друк фото 21х29,7 см
 • друк фото 29,7х42 см
 •   Додатково можна замовити друк нестандартних розмірів. Послуга передбачає доплату за нестандартний розмір.

    ВАЖЛИВО: в розмірі від 15х20 см не друкуємо чорно-білі фото.

    Фотографії друкуємо на сучасному обладнанні. До розміру 15х20 см - способом термосублімації (глянець та напівмат - фотографії не вигоряють з часом), від 15х20 см - струменевий друк на матовому сатиновому фотопапері (фотографії можуть вигоріти або посвітлішати з часом, при відповідних умовах: сонячне світло, підвищена волога повітря в приміщенні).

    Як приносити/відправляти фотографії для оформлення замовлення:

    Фотографії на друк рекомендуємо відправляти файлами високої якості (не картинками) : на пошту, месенджери або флеш-накопичувачах. Важливо брати до уваги, що фотографії завантаженні з Facebook, Instagram та інших соціальних мереж або передані месенджерами як картинка - вже апріорі зжаті по якості - тому в друці вони будуть такої ж якості - нечіткі та піксельні.

    Передача кольору:

    Важливо брати до уваги питання передачі кольору екраном вашого телефону, комп'ютера чи ноутбука та колір який буде надрукований на фотографії. Всі екрани мають різний тон, напівтон, глибину кольору та особисті налаштування, тому колір який ви бачите у себе на екрані буде з великою вірогідністю дещо відрізнятись від кольору надрукованих фотографій. Це не є браком, а особливістю налаштувань робочого екрану відповідно до параметрів принтера (калібровка).

    Терміни друку:

    Фотографії друкуємо безпосередньо в наших відділеннях, в порядку черги. Перед друком обов'язково перевіряємо ваші фото на відповідність стандартним розмірам. Якщо фотографії потрібно кадрувати (підганяти під розмір) - виконання замовлення буде довшим, так як процес кадрування є ручним та поштучним, кожну фотографію перевіряємо уважно та якісно.

  Якщо у вас виникли будь-які питання ви завжди можете нам зателефонувати або відправити лист на електронну адресу.

        E-mail: info@printex.in.ua

        Телефон: +38(093)771-00-97 ( Viber, Telegram )

        Адреса: м. Київ, пр-кт Бажана, 8, ТЦ NOVUS 1 поверх, біля McDonalds

        Графік работи: пн.-пт. 9:00-20:00, сб.-нд. 10:00-20:00


        E-mail: xit@printex.in.ua

        Телефон: +38(093)771-00-98 ( Viber, Telegram )

        Адреса: м. Київ, пр-кт Перемоги, 134/1, ТЦ Хіт Mall, -1 поверх, навпроти кас NOVUS

        Графік работи: пн.-пт. 9:00-21:00, сб.-нд. 09:00-21:00


        Доставка: Новою Поштою, службами таксі, самовивіз.

        Оплата: Приймаємо зручний для вас спосіб оплати: готівка, POS-термінал та переказ на розрахунковий рахунок